Tlumočnické služby

Zajišťujeme tlumočení a tlumočnické služby pro nejrůznější příležitosti, mezi které patří mimo jiné obchodní jednání, přednášky, školení, schůzky, ale také veletrhy, konference či svatby, kde je nutná přítomnost soudního tlumočníka. 

Tlumočení poskytujeme v anglickém, německém, polském, ruském, rumunském, italském, španělském a francouzském jazyce

Tlumoceni_ilustrace

Práce tlumočníků je velice náročná na rychlost a pohotové jednání. Na rozdíl od překladatele písemných textů má však tlumočník větší volnost v přesnosti překladu a nemusí se příliš zabývat detaily. Nejdůležitější je vystihnout myšlenku a jádro věci. 

V současné době nabízíme tyto typy tlumočení: 

 • konsekutivní 
 • simultánní 
 • skype tlumočení 

Pro sdělení orientační ceny za tlumočení nás neváhejte kontaktovat. 

Novinky

 • Daňové novinky pro překladatele a tlumočníky

  10.2.2017

  Dane Komora soudních tlumočníků ČR organizuje dne 4. března 2017 v čase 10:00 - 12:30 Daňový seminář pro tlumočníky a překladatele. Pro zainteresované překladatele přikládáme odkaz s podrobnostmi o konání. 

  http://www.kstcr.cz/cz/akce/danovy-seminar-pro-tlumocniky-a-prekladatele

 • Czech-Polish Conference on Institutional Translation

  14.11.2016

  Ve dnech 11.-12.11.2016 jsme se úspěšně zúčastnili Jeronýmových dnů v Praze, jsme plni poznatků a inspirací (sledujte náš blog, již brzy zveřejníme zajímavosti z těchto dvou dnů) a už teď se chystáme na další akci v oboru.

   

  V pátek 25.11.2016 se v Praze uskuteční Czech-Polish Conference on Institutional Translation, na které bude hlavním tématem: Kvalita v oblasti institucionálního překladu.

   

  Akce je pořádána Ústavem translatologie FF UK ve spolupráci s Jagellonskou univerzitou v Krakově, Generálním ředitelstvím pro překlady EK (DGT) a Jednotou tlumočníků a překladatelů. 

   

   

Starší »

Napište nám

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvě a dvacetjedna 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).