Překlady

Překladatelské služby

Hlavní náplní naší práce jsou překladatelské služby, ve kterých se specializujeme na jazyky: anglický, německý, polský, slovenský, maďarský, rumunský, ruský, ukrajinský, francouzský, holandský, italský, španělský, portugalský, chorvatský, srbský, černohorský, bulharský, vietnamský a čínský. 

Prekladatelske-sluzby-nove-ii

Vynikáme 

 • širokou nabídkou služeb 
 • individuálním a vstřícným přístupem 
 • krátkými dodacími lhůtami
 • překlady o víkendech a svátcích bez příplatků 

Úzce spolupracujeme s mnoha překladateli ze zahraničí, jsme schopni vám zajistit kvalitní překlady  i v kombinaci mezi všemi nabízenými jazyky. Přímý překlad z cizího do cizího jazyka takto v mnoha případech šetří nejen čas, ale i finance. 

Při zpracování překladů si zakládáme na jazykové přesnosti, srozumitelnosti a faktické správnosti. Obvykle naši prověření překladatelé zpracovávají překlady z cizího jazyka do svého mateřského.

Ověřte si vysokou kvalitu našeho zpracování. Nabízíme vám vyhotovení zkušebního překladu zcela zdarma. 

Novinky

 • Daňové novinky pro překladatele a tlumočníky

  10.2.2017

  Dane Komora soudních tlumočníků ČR organizuje dne 4. března 2017 v čase 10:00 - 12:30 Daňový seminář pro tlumočníky a překladatele. Pro zainteresované překladatele přikládáme odkaz s podrobnostmi o konání. 

  http://www.kstcr.cz/cz/akce/danovy-seminar-pro-tlumocniky-a-prekladatele

 • Czech-Polish Conference on Institutional Translation

  14.11.2016

  Ve dnech 11.-12.11.2016 jsme se úspěšně zúčastnili Jeronýmových dnů v Praze, jsme plni poznatků a inspirací (sledujte náš blog, již brzy zveřejníme zajímavosti z těchto dvou dnů) a už teď se chystáme na další akci v oboru.

   

  V pátek 25.11.2016 se v Praze uskuteční Czech-Polish Conference on Institutional Translation, na které bude hlavním tématem: Kvalita v oblasti institucionálního překladu.

   

  Akce je pořádána Ústavem translatologie FF UK ve spolupráci s Jagellonskou univerzitou v Krakově, Generálním ředitelstvím pro překlady EK (DGT) a Jednotou tlumočníků a překladatelů. 

   

   

Starší »

Napište nám

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel pět a tři 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).