Stylistická, gramatická korektura

Stylistická a gramatická korektura zahrnuje základní kontrolu a opravu textu z hlediska gramatické správnosti a stylistické vhodnosti

Proč je korektura tak důležitá? 

Pravopisné a gramatické chyby snižují důvěryhodnost textu a stylistické chyby nepřímo odvádějí pozornost od prezentovaného obsahu. Jazyková úroveň textu má bezprostřední vliv na způsob, jakým text působí na koncové uživatele.

V naší nabídce naleznete jak stylistické a gramatické korektury ve všech námi nabízených jazycích, tak i korektury českého jazyka, která je samozřejmě neméně důležitá (mezi často korigované texty patří obsahy webových stránek, pozvánky, dokumenty, materiály určené k publikaci všeho druhu). 

Chcete-li si být svými texty skutečně jistí, zašlete nám je! Obratem vám navrhneme termín a celkové náklady za provedenou korekci.  

Studenti mají u nás dveře dokořán!

Čeká vás odevzdání semimární, bakalářské, magisterské, disertační nebo jiné studentské práce? Moc dobře víme, že každý vyniká v něčem jiném. Někdo ve fyzice, matematice nebo chemii.

Naší specializací jsou jazyky!

Kontaktujte nás, velice rádi vám nabídneme pomocnou ruku a váš text dovedeme k dokonalosti. Studentům poskytujeme výrazné slevy. 

Novinky

 • Daňové novinky pro překladatele a tlumočníky

  10.2.2017

  Dane Komora soudních tlumočníků ČR organizuje dne 4. března 2017 v čase 10:00 - 12:30 Daňový seminář pro tlumočníky a překladatele. Pro zainteresované překladatele přikládáme odkaz s podrobnostmi o konání. 

  http://www.kstcr.cz/cz/akce/danovy-seminar-pro-tlumocniky-a-prekladatele

 • Czech-Polish Conference on Institutional Translation

  14.11.2016

  Ve dnech 11.-12.11.2016 jsme se úspěšně zúčastnili Jeronýmových dnů v Praze, jsme plni poznatků a inspirací (sledujte náš blog, již brzy zveřejníme zajímavosti z těchto dvou dnů) a už teď se chystáme na další akci v oboru.

   

  V pátek 25.11.2016 se v Praze uskuteční Czech-Polish Conference on Institutional Translation, na které bude hlavním tématem: Kvalita v oblasti institucionálního překladu.

   

  Akce je pořádána Ústavem translatologie FF UK ve spolupráci s Jagellonskou univerzitou v Krakově, Generálním ředitelstvím pro překlady EK (DGT) a Jednotou tlumočníků a překladatelů. 

   

   

Starší »

Napište nám

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel třináct a nula 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).