Korektury a další úpravy textů

Korektury samotné v rámci překladů, které realizujeme my, jsou již v ceně překladu a probíhají interně. Máte-li však přeložený text a nejste si jistí jeho správností, rádi vám nabídneme zpracování korektury našimi překladateli. 

V naši nabídce naleznete: 

Corrected

 • korektury rodilými mluvčími 
 • korektury stylistické a gramatické 
 • předtiskové korektury 

Vždy si můžete vybrat, zda má být korektura zpracována rodilým mluvčím daného jazyka či překladatelem, jehož mateřský jazyk je český. Korektury rodilým mluvčím doporučujeme ve všech případech, kdy má být překládaný text oficiálně prezentován v zahraničí nebo v momentech, kdy jde překládaný text do tisku. 

 

Novinky

 • Daňové novinky pro překladatele a tlumočníky

  10.2.2017

  Dane Komora soudních tlumočníků ČR organizuje dne 4. března 2017 v čase 10:00 - 12:30 Daňový seminář pro tlumočníky a překladatele. Pro zainteresované překladatele přikládáme odkaz s podrobnostmi o konání. 

  http://www.kstcr.cz/cz/akce/danovy-seminar-pro-tlumocniky-a-prekladatele

 • Czech-Polish Conference on Institutional Translation

  14.11.2016

  Ve dnech 11.-12.11.2016 jsme se úspěšně zúčastnili Jeronýmových dnů v Praze, jsme plni poznatků a inspirací (sledujte náš blog, již brzy zveřejníme zajímavosti z těchto dvou dnů) a už teď se chystáme na další akci v oboru.

   

  V pátek 25.11.2016 se v Praze uskuteční Czech-Polish Conference on Institutional Translation, na které bude hlavním tématem: Kvalita v oblasti institucionálního překladu.

   

  Akce je pořádána Ústavem translatologie FF UK ve spolupráci s Jagellonskou univerzitou v Krakově, Generálním ředitelstvím pro překlady EK (DGT) a Jednotou tlumočníků a překladatelů. 

   

   

Starší »

Napište nám

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel tři a tři 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).