Spolupráce

Máte zájem stát se našim externím překladatelem nebo tlumočníkem? Disponujete potřebnou kvalifikací a zkušenostmi? 

Kontaktujte nás, neustále rozšiřujeme okruh našich dodavatelů. 

Zájem máme zejména o kvalitní překladatele technických a právních textů pro jazyk: anglický, německý, ruský a polský. Pokud disponujete jinou jazykovou kombinací rovněž Vás rádi uvítáme v našem TEAMu. 

Postup pro navázání spolupráce: 

Spoluprace_ilustrace

 • zaslání Vašeho CV na e-mail info@team-js.cz nebo obchod@team-js.cz
 • vyplnění a zaslání našeho dotazníku (kde stažení zde: Profil-prekladatele)
 • jestliže budou provedeny výše uvedené kroky, zašleme Vám k vyhotovení zkušební překlad v délce 2 normostran - Váš překlad bude posuzován rodilým mluvčím daného jazyka a bude-li hodnocení kladné, můžeme se těšit na vzájemnou spolupráci :-)

Neváhejte a kontaktujte nás pro bližší informace či upřesnění ! 

S přáním pohodových dnů TEAM, jazykové služby, s.r.o. 

Novinky

 • Daňové novinky pro překladatele a tlumočníky

  10.2.2017

  Dane Komora soudních tlumočníků ČR organizuje dne 4. března 2017 v čase 10:00 - 12:30 Daňový seminář pro tlumočníky a překladatele. Pro zainteresované překladatele přikládáme odkaz s podrobnostmi o konání. 

  http://www.kstcr.cz/cz/akce/danovy-seminar-pro-tlumocniky-a-prekladatele

 • Czech-Polish Conference on Institutional Translation

  14.11.2016

  Ve dnech 11.-12.11.2016 jsme se úspěšně zúčastnili Jeronýmových dnů v Praze, jsme plni poznatků a inspirací (sledujte náš blog, již brzy zveřejníme zajímavosti z těchto dvou dnů) a už teď se chystáme na další akci v oboru.

   

  V pátek 25.11.2016 se v Praze uskuteční Czech-Polish Conference on Institutional Translation, na které bude hlavním tématem: Kvalita v oblasti institucionálního překladu.

   

  Akce je pořádána Ústavem translatologie FF UK ve spolupráci s Jagellonskou univerzitou v Krakově, Generálním ředitelstvím pro překlady EK (DGT) a Jednotou tlumočníků a překladatelů. 

   

   

Starší »

Napište nám

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel třináct a devatenáct 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).