Grafické práce

Při překladu je častokrát nutné, aby překlad vypadal jako originální text. Zajistíme vám jak převod z nejčastěji používaného pdf souboru, tak i ze složitějších grafických formátů používaných například při tvorbě marketingových materiálů, katalogů, a dalších. 

Skutečně dbáme na to, aby byl přeložený text maximálně podobný původní předloze. 

Hlavní výhodou spolupráce s naší agenturou je fakt, že nemusíte nic řešit po technické stránce - o vše se postaráme. 

Každé grafické zpracování má svá specifika. Je-li to možné, nabízíme svým klientům menší grafické zpracování zdarma. V ostatních případech, kdy se jedná o rozsáhlejší grafický zásah, vám předem po zaslání materiálů stanovíme cenu za zpracování a časovou náročnost. 

Kontaktujte nás, budete příjemně překvapeni!

Tisk

Chystáte se objednat si překladatelské služby a budete řešit také tisk překládaných materiálů? Svěřte celé zpracování naší agentuře!

Nabízíme vám komplexní zajištění - grafické práce, překlady, korektury, tiskové služby.

Máme zkušenosti s komunikací s tiskárnami, které patří mezi naše obchodní partnery. Zadání správných parametrů tisku vyžaduje zkušenosti a ty my máme. 

Můžeme zajistit tisk letáků, brožur, katalogů, dokumentací, ale také publikací

Kontaktujte nás pro bližší informace.

Novinky

 • Daňové novinky pro překladatele a tlumočníky

  10.2.2017

  Dane Komora soudních tlumočníků ČR organizuje dne 4. března 2017 v čase 10:00 - 12:30 Daňový seminář pro tlumočníky a překladatele. Pro zainteresované překladatele přikládáme odkaz s podrobnostmi o konání. 

  http://www.kstcr.cz/cz/akce/danovy-seminar-pro-tlumocniky-a-prekladatele

 • Czech-Polish Conference on Institutional Translation

  14.11.2016

  Ve dnech 11.-12.11.2016 jsme se úspěšně zúčastnili Jeronýmových dnů v Praze, jsme plni poznatků a inspirací (sledujte náš blog, již brzy zveřejníme zajímavosti z těchto dvou dnů) a už teď se chystáme na další akci v oboru.

   

  V pátek 25.11.2016 se v Praze uskuteční Czech-Polish Conference on Institutional Translation, na které bude hlavním tématem: Kvalita v oblasti institucionálního překladu.

   

  Akce je pořádána Ústavem translatologie FF UK ve spolupráci s Jagellonskou univerzitou v Krakově, Generálním ředitelstvím pro překlady EK (DGT) a Jednotou tlumočníků a překladatelů. 

   

   

Starší »

Napište nám

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvanáct a čtrnáct 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).