...profesionalita, kvalita, rychlost

Kvalitní překlady a tlumočení na jednom místě 

Hledáte spolehlivou překladatelskou agenturu? Nabízíme kvalitní zpracování překladu, profesionální přístup a rozumné ceny. Využíváme řadu odborníků z různých oblastí a klademe důraz nejen na nejvyšší kvalitu překládaného textu, ale také na rychlost zpracování.  

více o nás

Překlady a nejen ty.

 • expresní zpracování cenové nabídky  
 • kvalitní překlady do zvoleného jazyka nebo v kombinaci jazyků
 • grafické zpracování překladů
 • příprava překladů k tisku 
 • zajištění tisku překládaných materiálů (letáky, brožury, katalogy, publikace apod.)

Kromě překladů nabízíme rovněž tlumočení ve všech nabízených jazycích. V nabídce máme nově také skype tlumočení - časově i finančně úsporné a přitom velmi efektivní. Naši překladatelé Vás velmi rádi doprovodí na obchodní jednání či konferenci. Samozřejmostí je zajištění tlumočenické techniky.  

Mezi často využívané služby mezi našimi klienty patří i náš jazykový servis, kde se specializujeme zejména na polský trh. Jsme schopni Vás telefonicky zastoupit v jednání s Vašimi potencionálními klienty, v komunikaci s úřady, právníky či ambasádami. 

Překlady

Hledáte poctivou agenturu zajišťující kvalitní překlady? Poptáváte překlad webových stránek, smluv nebo technických dokumentací? Nejen to a mnohem více pouze u nás. »

Tlumočení

Čeká Vás důležité obchodní jednání či specializovaná konference? Naši překladatelé Vás rádi doprovodí a překvapí svým profesionálním přístupem. Kontaktujte nás.»

Jazykový servis

Potřebujete navázat nové potencionální obchodní vztahy nebo kontaktovat úřady? Oslovte nás, vše potřebné rádi vykomunikujeme za Vás. Jsme specialisty na polský trh.»

Novinky

 • Nový konzultant pro odborné překlady!

  12.10.2016

  Vážení zákazníci, již týden spolupracujeme s novým konzultantem pro odborné překlady a to z oboru zemědělství.

  Zemedelske

   

  Všechny překlady před odevzdáním prochází odbornou kontrolou této specifické terminologie. Těšíme se na Vaše nové zakázky ! 

 • Když byl jeden páteční, bude i pondělní :-)

  23.5.2016

  Aby byl pondělní rozjezd snazší :-)

   

  Dva Američané přijedou v podvečer do Prahy, ubytují se v hotelu, je jim přidělen pokoj č. 222, odpočívají a rozhodnou se, že si objednají nějaký drink. Jeden z nich zvedne sluchátko a chce si objednat...: Two rum to room two two two... a na druhé straně se ozve: Tramtadadáááááá, ty vtipálku ! 

Starší »

Napište nám

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel osm a nula 
Zpráva: