...profesionalita, kvalita, rychlost

Kvalitní překlady a tlumočení na jednom místě 

Hledáte spolehlivou překladatelskou agenturu? Nabízíme kvalitní zpracování překladu, profesionální přístup a rozumné ceny. Využíváme řadu odborníků z různých oblastí a klademe důraz nejen na nejvyšší kvalitu překládaného textu, ale také na rychlost zpracování.  

více o nás

Překlady a nejen ty.

 • expresní zpracování cenové nabídky  
 • kvalitní překlady do zvoleného jazyka nebo v kombinaci jazyků
 • grafické zpracování překladů
 • příprava překladů k tisku 
 • zajištění tisku překládaných materiálů (letáky, brožury, katalogy, publikace apod.)

Kromě překladů nabízíme rovněž tlumočení ve všech nabízených jazycích. V nabídce máme nově také skype tlumočení - časově i finančně úsporné a přitom velmi efektivní. Naši překladatelé Vás velmi rádi doprovodí na obchodní jednání či konferenci. Samozřejmostí je zajištění tlumočenické techniky.  

Mezi často využívané služby mezi našimi klienty patří i náš jazykový servis, kde se specializujeme zejména na polský trh. Jsme schopni Vás telefonicky zastoupit v jednání s Vašimi potencionálními klienty, v komunikaci s úřady, právníky či ambasádami. 

Překlady

Hledáte poctivou agenturu zajišťující kvalitní překlady? Poptáváte překlad webových stránek, smluv nebo technických dokumentací? Nejen to a mnohem více pouze u nás. »

Tlumočení

Čeká Vás důležité obchodní jednání či specializovaná konference? Naši překladatelé Vás rádi doprovodí a překvapí svým profesionálním přístupem. Kontaktujte nás.»

Jazykový servis

Potřebujete navázat nové potencionální obchodní vztahy nebo kontaktovat úřady? Oslovte nás, vše potřebné rádi vykomunikujeme za Vás. Jsme specialisty na polský trh.»

Novinky

 • Daňové novinky pro překladatele a tlumočníky

  10.2.2017

  Dane Komora soudních tlumočníků ČR organizuje dne 4. března 2017 v čase 10:00 - 12:30 Daňový seminář pro tlumočníky a překladatele. Pro zainteresované překladatele přikládáme odkaz s podrobnostmi o konání. 

  http://www.kstcr.cz/cz/akce/danovy-seminar-pro-tlumocniky-a-prekladatele

 • Czech-Polish Conference on Institutional Translation

  14.11.2016

  Ve dnech 11.-12.11.2016 jsme se úspěšně zúčastnili Jeronýmových dnů v Praze, jsme plni poznatků a inspirací (sledujte náš blog, již brzy zveřejníme zajímavosti z těchto dvou dnů) a už teď se chystáme na další akci v oboru.

   

  V pátek 25.11.2016 se v Praze uskuteční Czech-Polish Conference on Institutional Translation, na které bude hlavním tématem: Kvalita v oblasti institucionálního překladu.

   

  Akce je pořádána Ústavem translatologie FF UK ve spolupráci s Jagellonskou univerzitou v Krakově, Generálním ředitelstvím pro překlady EK (DGT) a Jednotou tlumočníků a překladatelů. 

   

   

Starší »

Napište nám

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel devět a tři 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).